Hry bez hranic

V pátek 12. října se naše třída účastnila Her bez hranic, které se na naší škole konaly v rámci Týdnu sociálních služeb.

Šlo zhruba o tříhodinový program Domova bez zámku pro žáky pátých tříd. Cílem pracovníků i klientů bylo dětem ukázat, že handicap není bariéra.

V rámci Her bez hranic bylo nachystáno několik  netradičních soutěžních disciplín, kde žáci mj. poznali jaké to je být nevidomý, vyzkoušeli si jízdu na invalidním vozíku nebo zkusili komunikovat jen pomocí obrázků. Po skončení soutěží s žáky proběhla beseda o službách Domova bez zámku a o životě  lidí s postižením.

tn_obrazek_18426.jpg

tn_obrazek_18428.jpg